افزایش قیمت در منطقه ۲۲

افزایش  قیمت در منطقه ۲۲

فرصتی استثنائی برای خانه دار شدن قبل از افزایش قیمت

با توجه به اعلام افتتاح آزاد راه تهران شمال از سوی دولت و قرار گرفتن منطقه ۲۲ در کنار و ابتدای این آزاد راه و کوتاهی و آسان تر شدن مسیر دسترسی ساکنین تهران به شمال و بالعکس و افزایش طبیعی قیمت در شهر هایی مانند : مازندران و بخش هایی از گیلان
به طَبع آن افزایش قیمت ملک در منطقه ۲۲ را شاهد خواهیم بود و این افزایش قیمت نیز بر سایر مناطق تهران تاثیرگذار است. از جمله مناطقی که تحت تاثیر افزایش قیمت قرار میگیرد منطقه ۲۲ است و با توجه به افزایش قیمت در مازندران ، این منطقه نیز شدیداً تحت تأثیر این افزایش قیمت قرار میگیرد.

پس مراقب باشید تا از خرید خانه و خانه دار شدن در پایتخت جا نمانید ، ممکن است که این فرصت آخرین فرصت شما برای خانه دار شدن باشد.

منطقه ۲۲ همیشه منطقه‌ای بوده که تحت تاثیر چند عامل افزایش قیمت را تجربه کرده است و به همین دلیل یکی از مناطق مناسب برای سرمایه گذاری ساکنین تهران ، و شهرهای کم آب مانند : اهواز ، اصفهان ، شیراز ، کرمان ، بوشهر و… محسوب میشود. سرازیر شدن تعداد زیادی از این مهاجران و سرمایه گذاران موجب افزایش قیمت شده است.

بخش دیگری از تاثیر گذاری قیمت ملک در منطقه ۲۲ مربوط به اتمام و پیشرفت فیزیکی پروژه ها ی این منطقه می‌باشد ، و تا بخشی از این افزایش قیمت را در بر میگیرد.
از سویی دیگر کاهش مقدار جواز و صدور تراکم و صدور پروانه ساختمان در منطقه ۲۲ و به طَبع آن کاهش عرضه ملک در منطقه ۲۲ و یا عرضه محدود و یا افزایش تقاضا موجب افزایش قیمت میگردد.

در کنار عوامل ذکر شده ، مهم ترین عامل افزایش قیمت در منطقه ، توروم است که باعث افزایش قیمت میشود.

تمامی این تاثیرات باعث افزایش قیمت میگردد… سرعت رشد در منطقه ۲۲ به قدری بالا است که شاید به جرات بتوان گفت که اگر در نقاط دیگری از کشور که مرتبط با تهران هستند ، مانند : نیرو گاه برق ، سد های تلمبه‌ای و مخزنی ، جاده ها ، راه ها ، از جمله موارد ذکر شده در ۲۲ بهمن ماه ۹۸افتتاح ازاد راه تهران شمال را پیش رو است که به قدری منطقه ۲۲ تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و با توجه به نبود ترافیک در منطقه و منعطف بودن منطقه ۲۲در برابر رشد قیمت شاهد افزایش قیمت شدید در این منطقه خواهیم بود.
در قالب یک نکته این مورد را به شما اعلام میکنیم که از افزایش قیمت جا نمانید
فرصتهای خانه دار شدن در پایتخت هر روز تنگتر و کمتر می شود
گروه مشاوران املاک بزرگ پاستور با بهره گیری از کادر متخصص در بیش از ۴ شعبه فعال در منطقه۲۲ در کنار بیش از ۶۰ سال تجربه کاری و با درختیار داشتن قویترین فایلینگ این منطقه آمادگی خود را به عنوان آکادمیک ترین آژانس املاک در منطقه۲۲ جهت ارائه مشاوره به شما خریداران محترم اعلام میدارد
بر آنیم تا سهم خود را در تأمین مسکن شما و معرفی بهترین گزینه های سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ ایفا نماییم و این مهم بجز حمایت شما بوجود نخواهد آمد
گروه مشاوران املاک بزرگ پاستور