بنر اینستاگرام

پروژه مرجان چیتگر (نداجا)

در
  واریزی
  متراژ80,105,120,130,150
  نوع اسکلتفلزی پیچ ومهره
  وضعیت پیشرفت کار17 طبقه اسکلت

پروژه مرجان

پروژه مرجان در منطقه 22 ، دارای سازه ای ویژه ، که با آخرین فناوری های روز دنیا، میراگر، طراحی و در حال ساخت است.

این فناوری که به صورت منحصر به فرد توسط کمپانی دمپتک دانمارک ارائه می شود. مقاومت سازه برج 42 طبقه مرجان را به میزان قابـــل توجهی در برابر نیروهای زلزله افزایش می دهد. بـه نــحوی که بــرج در برابر بدترین شــرایط پیش بینی شــده در آئین نامه های مختلــف و شـرایط ژئــوتکنیک و ژئوفیــزیک غرب تهران پایدار باقیمیماند. برای نمایش این ویژگی برج که قطعاً موجب ارزش افزوده آن خواهد شد برخی از میراگرها که به شکل زیبایی طراحی و در نمای بیرونی برج و در فضاهای داخلی به صورت قابل رویت باقی خواهند ماند.

ویژگی های پروژه نداجا

سیستم مدیریت برج به گونه ای کاملاً هوشمند طراحی، به نحوی که همه واحدها مجهز به فن آوری IP Media ، BMS و سنجنده های مصرف انرژی خواهند بود و از این بابت مصرف انرژی مشترکین (شامل: برق، آب گرم، آب سرد و گاز) به صورت کاملاً جداگانه و هوشمند محاسبه و صورتحساب مجزا صادر می شود.

به دلایل زیر، ساکنین برج مرجان از پرداخت بسیاری از هزینه های انرژی مــــــــعاف می باشند:

 • برای برج مرجان پیش بینی نیروگاه برق ۴ مگاواتی می شود.
 • از آن جا که مصرف برق این برج در اوج پرباری بالغ بر ۳ مگاوات پیش بینی می شود طبیعی است که ظرفیت نیروگاه در این ایام(حداکثر ۲ ماه تابستان) بیشتر از مصرف برج باشد.
 • از طرفی برق تولید شده توسط نیروگاه به شبکه برق سراسری فروخته خواهد شد.
 • (پیش بینی هرکیلو وات ۱۰۰۰ ریال) و به جای آن برق از شبکه با قیمت روز (هر کیلو وات ۴۰۰ ریال) خریداری خواهد شد.
 • با این رویکرد پروژه نداجا مجهز به نیروگاه برقی که ۶۰% ارزش برق فروخته شده مازاد بر نیاز و این موضوع مزیتی زیر را در بر دارد:

عرضه رایگان برق در ساختمان(با رعایت الگو مصرف)

حذف گاز از ساختمان و توسعه زیر ساخت های برقی هوشمند با مصرف بهینه ( فر برقی نسل جدید، سامانه های سرمایشی هوشمند و …) و به این ترتیب ایمنی و رفاه ساکنین افزایش خواهد یافت

-هر واحد قادر خواهد بود در مدیریت سرمایش و مصرف انرژی برق کاملاً مستقل باشد.

– هر مگاوات CHP قادر است به طور متوسط ساعتی ۴۰ تن آب گرم ۸۰ درجه تولید نماید. به این ترتیب آب گرم مصرفی برج نیز بدون پرداخت هرگونه هزینه اضافه از طریق CHP تامین می شود.

امکانات دیگر 

 • مجزا بودن دو واحد برج از یکدیگر ضمن کاهش تراکم ، با حفظ دسترسی ها از طریق پل های ارتباطی، رفاه و آسایش بیشتری را برای ساکنین به همراه می آورد.
 • پروژه مرجان از وجود 12 آسانسور پرسرعت بهره خواهد برد. علاوه بر حمل ساکنین، در شرایط اضطراری امکان حمل برانکادر را خواهند داشت که بصورت زوج های شش تایی میان دو برج تقسیم می شود. همزمان دو هلی پد مجزا بر روی هر برج، امکان بهره مندی از آمبولانس و ترابری هوایی را می دهد.
 • شکل طراحی برج، گردش هوای مطلوب تری را در اطراف سازه فراهم و مجموع امکانات، برج مرجان را به لحاظ زیست محیطی به یک ابرسازه مسکونی سبز تبدیل می نماید.
 • طراحی منحصر به فرد این برج در پهنه نارجستان، این برج را از سایر برج های منطقه متمایز می سازد. همچنین کاهش قابل ملاحظه دید مجاور و افزایش نور طبیعی به نحوی که در تمامی ساعات روز، همه واحدها تا عمق فضاها دارای نـور طبیعی می باشند.
 • معماری داخلی پروژه نداجا ، با توجه به پیشرفت فناوری بهینه سازی و استفاده مطلوب از فضاها متناسب با فرهنگ ایرانی – اسلامی را به نمایش می گذارد.

و این همه ویژگی های برج نمی باشد و با پیشرفت و امکان به روز رسانی فن آوری های قابل ارتقاء در برج مرجان قطعاً اطلاع رسانی خواهد شد.

در حال حاضر برج نداجا از وجود مشاور باتجربه جهانی و صاحب نام “اثر” و پیمانکار قدرتمند و از کارخانه مجهز به فن آوری های روز آمد دنیا “عمران سوله” بهره میبرد. که این موضوع متضمن طراحی و ساخت با کیفیت و ماندگار برج مسکونی مرجان میباشد.

محل قرار گیری

پروژه مرجان واقع در پهنه سی چیتگر تنها برج ۴۲ طبقه ای حال حاضر ، در بین پروژه های منطقه 22 می باشد.

که البته با تصویب قوانین جدید بلند مرتبه سازی در منطقه 22 احتمالاً تنها نمونه خواهد ماند.

 پروژه برج مرجان چیتگر

پروژه مرجان منطقه 22

متراژ واحد های پروژه نداجا

پروژه مرجان بصورت اسکلت فلزی و با متراژهای ۸۰،۱۰۵،۱۲۰،۱۳۰،۱۵۰ متر در پهنه سی یا نارنجستان شهرک مسکونی چیتگر در حال اجرا می باشد . برج نداجا با ۴۷۴ واحد در عرصه ای به متراژ ۷۰۰۰ متر مربع، در پهنه نارنجستان شهرک چیتگر منطقه 22 تهران واقع گردیده است. و ظرفیت بسیار محدود برای پذیرش اعضا جدید دارد.

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد این پروژه میتوانید با  کارشناسان ما در ارتباط باشید

شماره تماس دفتر مرکزی : 02144767006

شماره تماس خط ویژه (بدون نیاز به پیش شماره ) : 1433

‫5/5 ‫(1 نظر)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مدیر سایت

تاریخ عضویت: ۱۳۹۷-۰۹-۲۱
کانال تلگرام املاک پاستور

آگهی های مشابه

نظرات کاربران