بنر اینستاگرام

پروژه های سران ( پروژه های تعاونی کاشانه همت سران ۱ ، ۲ ، ۳ )

در خیابان امیرکبیر
  محلهخیابان امیرکبیر
  واریزی
  متراژ100
  نوع اسکلتفلزی پیچ ومهره
  وضعیت پیشرفت کاردر حال ساخت

پروژه های سران

 

در این صفحه قصد درایم تا هر سه پروژه تعاونی کاشانه همت با نام های برج سران 1 ( سران مروارید شهر ) ، سران 2 ( پارک مسکونی سران ) و سران 3 ( سران حکیم ) را به شما معرفی کنیم ، همانطور که میدانید گروه املاک پاستور کارگزار رسمی پرژه های در حال ساخت تعاونی کاشانه همت میباشد ، و اگر قصد خرید و یا فروش امتیاز خود در این تعاونی را دارید حتماً با گروه املاک پاستور در ارتباط باشید که کارگزار رسمی و انحصاری تعاونی کاشانه همت میباشد. پروژه های تعاونی کاشانه همت یکی از فرصت های سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران میباشند ،که در این برهه زمانی توانایی ارائه سود مناسبی را به شما دارد.

تعاونی کاشانه همت

تعاونی کاشانه همت

تعاونی مسکن سازان کاشانه همت در منطقه 22 تهران یکی از تعاونی های بزرگ و شناخته شده محسوب میشود ، و عدد قابل توجه حدود 2000 واحد آپارتمان مسکونی در دست ساخت دارد ، پروژه های در حال ساخت این تعاونی با نام های برج سران مروارید شهر ( سران 1 ) ، پروژه پارک مسکونی سران  ( سران 2 ) و پروژه برج های سران حکیم ( سران 3 ) میباشد. یکی از شعار های این تعاونی این است که کمر همت بسته ایم تا در برابرتان سربلند باشیم.

اعضای هیئت مدیره تعاونی کاشانه همت

اعضای هیئت مدیره تعاونی کاشانه همت به شرح زیر میباشد:

مدیر عامل تعاونی کاشانه همت

رضا خادم مدیر عامل کاشانه همت

رضا خادم مدیر عامل کاشانه همت

آقای رضا خادم به عنوان مدیر عامل تعاونی کاشانه همت میباشد ، در خصوص سابقه ای فعالیت ایشان همانطور که در سایت رسمی تعاونی کاشانه همت اعلام شده است :

 • مدیر مالی شهرداری چهاردانگه
 • معاون ناحیه شهرداری ناحیه ۲
 • عضو هیئت مدیره تعاونی مسکن کارکنان شهرداری بخشداری و دادگستری چهاردانگه

بخشی از روزمه ای ساخت ایشان نیز مربوط به ساخت پروژه ای باران میباشد ، پروژه ای که در زمان خود به عنوان یکی از برجسته ترین پروژه های ساختمانی شناخته میشد که توسط شهردار وفت تهران و شهردار ناحیه مورد توجه و افتتاح قرار گرفت.

رئیس هیئت مدیره تعاونی کاشانه همت

علیرضا کفائی لطفی ، رئیس هیئت مدیره

علیرضا کفائی لطفی ، رئیس هیئت مدیره

آقای علیرضا کفائی به عنوان رئیس هیئت مدیره تعاونی کاشانه همت میباشد. در خصوص سابقه ای فعالیت ایشان نیز همانطور که در سایت رسمی کاشانه همت اعلام شده است به شرح زیر میباشد :

 • عضو هیات مدیره تعاونی مسکن مسکن سازور پایداران انصار سپاشهر
 • سهامدار هلدینگ هوم استور
 • موسس و مالک املاک پاستور
 • کارگزار فروش سهام تعاونی ها و پروژه های شاخص منطقه 22 تهران از جمله پروژه ای نیروی زمینی ارتش ، پروژه های تعاونی توسعه ابنیه همت و پروژه های شاخص شهرک چیتگر بوده اند.

نایب رئیس هیئت مدیره تعاونی کاشانه همت

سید مصطفی گلگون نایب رئیس هیئت مدیره

سید مصطفی گلگون نایب رئیس هیئت مدیره

آقای سید مصطفی گلگون به عنوان نائب رئیس تعاونی کاشانه همت میباشد ، روزمه ای ایشان نیز همانطور که در سایت کاشانه همت ذکر است به شرح زیر میباشد:

 • موسس و مالک هلدینگ شرکت هوم استور (هم اکنون -۱۳۹۵)
 • موسس و مالک املاک پاستور (هم اکنون – ۱۳۹۵)
 • کارگزار فروش و مدیریت سهام پروژه دیپلمات تعاونی انصار سپاشهر (۱۳۹۷_۱۳۹۶)
 • فری لنس پروژه مسکونی تجاری پانوراما در منطقه 5 (کارفرما آقای پایدار مالک بستنی میهن) (۱۳۹۶_۱۳۹۵)
 • کارگزار فروش و مدیریت سهام پروژه پاسارگاد 2 تعاونی شهید همت هوافضا
 • خرید فروش امتیاز واحد های مسکونی ارتش بین اعضا و بازار آزاد (هم اکنون _ ۱۳۹۴)

بعد از معرفی اعضای هیئت مدیره کاشانه همت به معرفی پروژه های در حال ساخت این تعاونی میپردازیم : و به ترتیب پروژ های سران 1 , 2 , 3  را معرفی خواهیم کرد.


 سران مروارید شهر ( سران 1 )

پروژه های سران منطقه 22

برج سران مروارید شهر

پروژه های سران

برج سران مروارید شهر ( سران 1 ) اولین پروژه ای در حال ساخت تعاونی مسکن سازان کاشانه همت محسوب میشود ، این پروژه در منطقه مروارید شهر در غربی ترین نقطه منطقه 22 تهران میباشد.

مشخصات برج سران مروارید شهر

پروژه های سران

برج سران مروارید شهر

پروژه های سران

برج سران مروارید شهر به عنوان یک تک برج لوکس 31 طبقه میباشد، 25 طبقه مسکونی ، 5 طبقه به عنوان پارکنیگ(طبقات منفی) و 1 طبقه لابی لوکس و مجلل میباشد. علت نام گذاری این پروژه به برج سران 1 به دلیل تعداد پروژه های کاشانه همت میباشد ، و نام کامل این پروژه برج سران مروارید شهر تلفط میشود.

امکانات برج سران مروارید شهر

بخشی از امکانات برج سران مروارید شهر به شرج زیر است :

استخر ،سونا ،جکوزی ،لابی لاکچری و مجلل ،هلی پد ،روف گاردن  ،پارکینگ ، انباری ، بالکن ،4 لاین آسانسور پرسرعت هتلینگ ، پارکینگ مازاد میهمان ،برق اظطرای ، نورپردازی برج ، دوربین مداربسته ، سالن اجتماعات  ، سالن ورزش ،روف گاردن پروژه سران کاشانه همت ، مهدکودک ،خشک شویی مرکزی

 

پروژه های سران منطقه 22

برج سران مروارید شهر

متراژ واحد ها

متراژ واحد ها به شرح زیر است :

 • 102 متر 2 خواب
 • 120متر  2 خواب
 • 130متر 2 خواب
 • 155 متر 3 خواب (یک خواب مستر)

موضوعی که در خصوص پلان طبقات این پروژه بسیار به چشم می آید استفاده ای دقیق و کامل از متراژ ها میباشد به صورتی که هیچ گونه پرتی ندارد ، و واحد ها دارای دید کامل شمال و جنوب میباشند.

قیمت ساخت و شرایط پرداخت پروژه

پروژه های سران

برج سران مروارید شهر

پروژه های سران

قرارداد ساخت و شرایط پرداخت برج سران مروارید شهر به این صورت است که قیمت ساخت هر متر مربع : 5.500.000 هزار تومان میباشد ، و قرار داد ساختی که با عضو منعقد میشود بر اساس متراژ 135 متر مربع میباشد. ( قرار داد ساخت به صورت عللسحاب میباشد )

قیمت امتیاز برج سران مروارید شهر ( سران 1 ) در بازار بر اساس رتبه متغییر میباشد. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های ما در ارتباط باشید. و قیمت امتیاز مورد نظر را استعلام فرمایید.

موارد مورد اهمیت برج سران مروارید شهر ( سران 1 )

قرار داد ساخت مناسب این پروژه

قرار داد ساخت برج سران مروارید شهر با بهترین مبلغ 5.500.000 تومان میباشد ، این قرارداد ساخت برای ساخت یک واحد تماماً لوکس بسیار مقرون به صرفه و مناسب میباشد . واحد با امکاناتی که در بالاتر ذکر شده بود.

سند دار بودن زمین پروژه

برچ سران مروارید شهر تنها پروژه سند دار محله مروارید شهر میباشد و سند دار بودن زمین تعاونی برای اعضا آسودگی خاطر بیشتری به ارمغان می آورد ، و بعد از اتمام پروژه دریافت سند تکفیکی برای هر واحد اسان تر خواهد بود.

جهت خرید و یا فروش امتیاز خود در برج سران با ما در ارتباط باشید.

02144767006

1433 ( بدون نیاز به پیش شماره )


 پارک مسکونی سران ( سران 2 )

پروژه های سران منطقه 22

پارک مسکونی سران یا سران 2 دومین پروژه در حال ساخت تعاونی کاشانه همت میباشد ، این پروژه در غرب منطقه 22 تهران در بلوار اردستانی ضلع شمالی میدان دانش قرار دارد. این پروژه به صورت کلی در قالب یک پروژه 1500 واحدی میباشد. این پروژه متشکل از 14 بلوک میباشد.

مشخصات

پروژه های سران

پارک مسکونی سران (سران 2 ) همانطور که گفته شد متشکل از 14 بلوک میباشد ، متراژ قرار داد ساخت این پروژه بر اساس 110 متر مربع میباشد و در حال حاضر پارک سران در مرحله ای تجهیزکارگاه و فنس کشی میباشد و به زودی فعالیت خود را آغاز میکند.

امکانات

پروژه های سران منطقه 22

پروژه های سران

این پروژه دارای بهترین امکانات تفریحی و رفاهی میباشد ، این امکانات خاص و بی بدیل باعث شده که پارک سران ( سران 2 ) به تنها شهرک مسکونی لوکس منطقه 22 تهران و اطراف دریاچه چیتگر تبدیل شود این امکانات عبارتند از :

استخر ، سونا ، جکوزی ، لابی مجلل همراه با لابی من اختصاصی برای هر ساختمان ، پارک بازی و فضای اختصاصی بازی کودکان ، کافی شاپ اختصاصی شهرک ، روف گاردن و بام سبز ، سالن اجتماعات ، سالن بازی کودک ، زمین فوتبال ، زمین تنیس ، زمین بکستبال و والیبال ، پیست دوچرخه سواری، جاروبرقی مرکزی ، پارکینگ ، انباری ، بالکن

موقعیت مکانی و دسترسی

پروژه های سران

پروژه های سران

پارک مسکونی سران ( سران 2 ) در ظلع شمالی میدان دانش و جنوب شهرک شهید خرازی واقع شده است و دارای دسترسی بسیار مطلوبی به سطح شهر و همچنین بزرگراه هایی مانند : بزرگراه شهید حکیم ،بزرگراه شهید لشگری و همچنین برزگراه خرازی میباشد ، در نزدیکی پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر و همچنین باغ ملی گیاه شناسی و پروژه ای ایرارن مال نیز میباشد ، موارد ذکر شده تنها بخشی از امکانات شهری این پروژه میباشد.

قیمت امتیاز و شرایط پرداخت

شرایط پرداخت این پروژه تا فروردین ماه سال 1400 بدین صورت بود که اعضا مبلغ 545.000.000 تومان را طی تعدادی قسط به تعاونی پرداخت کردند ، این مبلغ برای اقساط  هزینه ای خرید زمین ، فنس کشی و تجهیز کارگاه میباشد. بعد از آغاز به کار تعاونی برای ساخت برنامه اقساط ساخت نیز به اعضا اعلام خواهد شد.

در خصوص مبلغ امتیاز این پروژه نیز با توجه به نوسان قیمت بازار مسکن شما میتوانید تنها با یک تماس و استعلام قیمت این پروژه از کارشناسان ما یک مشاوره ای رایگان در خصوص پارک سران داشته باشید

شماره تماس دفتر مرکزی : 02144767006

خط ویژه بدون نیاز به پیش شماره : 1433


 سران حکیم ( سران 3 )

پروژه های سران منطقه 22

پروژه سران حکیم

پروژه های سران

سران حکیم سومین پروژه ای در حال ساخت تعاونی مسکن سازان کاشانه همت میباشد ، موردی که در خصوص این پروژه بسیار حائز اهمیت است ، فروش با قیمت قطعی و مدت زمان تحویل قطعی میباشد. برج سران حکیم در بلوار اردستانی در ظلع جنوبی اتوبان حکیم قرار دارد.

مشخصات برج های سران حکیم 

پروژه های سران منطقه 22

پروژه سران حکیم

پروژه های سران

برج های سران حکیم ( سران 3 ) متشکل از پنج برج 15 طبقه میباشد ، که به صورت به هم چسبیده در کنار یک دیگر قرار دارند. در حال حاضر پیش فروش طبقات 11 الی 15 این برج توسط تعاونی کاشانه همت صورت میگیرد. در هر طبقه از این پروژه 2 واحد قرار دارد ، که دیدی بدون مشرف نسبت به یک دیگر دارند. همچنین در هر طبقه 2 لاین آسانسور نیز قرار دارد.

متراژ واحد ها

متراژ واحد های این پروژه 96 _  120 _ 130 و 150 متر مربع میباشد ، که متشکل از واحد های 2 خواب و 3 خواب میباشد.

قیمت و شرایط پرداخت

پروژه های سران

پروژه سران حکیم

شرایط پرداخت این پروژه در زمان آغاز فعالیت بر اساس

 • 70 درصد از کل مبلغ پروژه بصورت پیش پرداخت
 • 15 درصد طی اقساط یک ساله
 • 10 درصد هنگام تحویل
 • 5 درصد نیز هنگام سند زدن پرداخت میشود.

در خصوص دریافت قیمت خرید و فروش واحد دراین پروژه شما میتوانید با کارشناسان گروه املاک پاستور با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

شماره تماس دفتر مرکزی : 02144767006

شماره تماس خط ویژه(بدون نیاز به پیش شماره ) : 1433

 

 

اگر قصد خرید پیش فروش در منطقه 22 تهران و یا از تعاونی کاشانه همت را دارید میتوانید با کارشناسان تخصصی گروه املاک پاستور در این حوزه در ارتباط باشید ، املاک پاستور با چندین سال سابقه در این حوزه آماده ارائه خدمات تخصصی پیش فروش به شما مشتریان محترم میباشد.

‫5/5 ‫(2 نظر)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مدیر سایت

تاریخ عضویت: ۱۳۹۷-۰۹-۲۱
کانال تلگرام املاک پاستور

آگهی های مشابه

نظرات کاربران