کانال تلگرام

معرفی پروژه بقیه الله ۳ (میلان)

1 هفته قبل در
کد آگهی : 14645
    متراژ137
    وضعیت پیشرفت کارخرید زمین پروژه

در این صفحه خواهید خواند :

معرفی تعاونی اریکه پارسیان (بقیه الله)

شرکت تعاونی اریکه پارسیان (سهامی خاص ) یکی از معتبر ترین تعاونی مسکن منطقه ۲۲ به شمار می آید. این نعاونی وابسته به بقیه الله سپاه می باشد . این تعاونی جزو تعاونی های خوش نام منطقه  بشمار میرود . از رزومه های این تعانی میتوان پروژه بقیه الله ۱ در شهرک مروارید شهر اشاره کرد که موعد تحویل آن به اعضا نزدیک میباشد و در حال اتمام است . دیگر رزومه این تعاونی پروژه بقیه الله ۲ میباشد که در شهرک مروارید شهر در حال احداث است و اخرین پروژه آن ، برج میلان است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم .

معرفی پروژه بقیه الله ۳ (میلان)

پروژه میلان به پلاک ثبتی ۴/۱۴۲۰/۳۵  و پروانه ساختمانی به شماره۲۲۰۰۰۶۲۹۶در منطقه ۲۲ تهران ،  غرب دریاچه چیتگر ، ضلع شمال غربی تقاطع بلوار اردستانی و بزرگ راه حکیم می باشد . پروژه دارای جواز ساخت کاربری مسکونی از شهرداری منطقه که در ان تراکم مفید و غیر مفید  ۴۶۰۰۰ متر مربع تعریف و تایین شده است .

مشخصات پروژه

پروژه میلان در قالب ۴ بلوک ۲۶ طبقه که ۲۱ طبقه ان مسکونی ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه پارکینگ انباری و مشاعات ،برنامه ریزی شده است.تعداد کلی واحد ها ۱۶۸ واحد مسکونی که در هر طبقه دارای  ۲ واحد میباشد.بلوک ها در ۴ متراژ ثابت ۱۳۷ متر،۱۳۸متر،۱۷۴ متر،۱۷۷متر به صورت ۳ خواب ساخته میشود.برای هر واحد مسکونی ۱پارکینگ و انباری تامین شده است .

امکانات

از امکانات پروژه میتوان ۶ لاین اسانسور،سالن اجتماعات، سالن ورزش،لابی مجلل، اتاق بازی کودکان،تاسیسات مرکزی به روز،دوربین های مدار بسته مرکزی،سیستم اعلام و اطفاء حریق،هلی پد و…نام برد.محوطه داخلی پروژه از امکانات بازی ،ورزشی و فضای سبز  دلباز برخوردار میباشد.یکی دیگر از نکات حائز اهمیت واحد ها،ویو زیبا و ابدی واحد ها میباشد.

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت

پروژه میلان به صورت امتیاز و واریزی خرید و فروش میشود و در داخل دفتر تعاونی نقل و انتقال قطعی صورت میگیرد. 

قرارداد اولیه اعضا با تعاونی برای هزینه زمین-تراکم و جواز بر اساس قیمت قطعی متری ۲٫۴۰۰ هزار تومان میباشد که اعضا بر اساس متراژ خود تا ۳۰مهرماه ۹۹ باید به تعاونی پرداخت کرده اند.قرارداد ساخت پروژه هم طبق اعلام تعاونی براساس متری ۴٫۵۰۰ بصورت علی الحساب محاسبه خواهد شد که براساس اعلام جدول اقساط جدید طی ۶۰ ماه باید به تعاونی پرداخت شود.جدول اقساط ساخت پروژه میلان که در مرداد ۹۹ منتشر شده به شرح زیراست:

متراژ واحد ها وشرح چک ها ۱۳۷٫۵ ۱۷۳٫۵ ۱۷۷ تاریخ سررسید
قسط اول (ریال) ۴۴۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۵۶۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۵۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۹۹/۰۹/۲۵
قسط دوم (ریال) ۴۴۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۵۶۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۵۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۹۹/۱۲/۱۵
چک ضمانت (ریال) ۱۰٫۷۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱۳٫۵۳۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱۳٫۸۰۶٫۰۰۰٫۰۰۰ بدون تاریخ

موقعیت مکانی پروژه

پروژه میلان در منطقه ۲۲ خیابان شهید اردستانی –  ورودی شهرک دانشگاه شریف نبش خیابان عباسپور واقع شده است .

دسترسی های پروژه

پروژه بقیه الله ۳ دارای دسترسی آسان و سریع به بزرگ راه حکیم،خرازی،مترو ورداورد،دریاچه شهدای خلیج فارس  ،باغ ملی گیاه شناسی ، بوستان جنگلی چیتگر ،مجموعه تفریحی هزار و یک شهر و… میباشد.

مدیر سایت

تاریخ عضویت: آذر ۲۱, ۱۳۹۷
کانال تلگرام املاک پاستور

آگهی های مشابه

نظرات کاربران