کانال تلگرام

پیش فروش پروژه پهنه E بتاجا سهام های ۵۰ و ۲۰ متری توانمند سازی

2 هفته قبل در
کد آگهی : 16418

معرفی تعاونی سازنده

تعاونی سازنده این پروژه بتاجا ( قرارگاه سازندگی قاعم اجا) می باشد . این تعاونی دارای رزومه ۱۲۰۰۰ واحدی در منطقه می باشد و پهنه A خود را بصورت کامل تحویل داده، پهنه B از تعداد ۱۸ برج ۳۵ درصد آن تحویل داده شده که سازنده هر دو این پهنه ها خود تعاونی بتاجا می باشد .لذا جهت توانمند سازی ما بقی کادر نظامی خود از سال ۱۳۹۸ شروع به عضو گیری بابت سهام های ۵۰ و ۲۰متر کرده است که این سهام ها در بازار ازاد نیز قابل خرید و فروش می باشد .

معرفی پهنه E چیتگر

پهنه E اخرین پهنه در حال احداث شهرک بزرگ چیتگر میباشد که دارای ۴ برج ۴۰ طبقه که هر برج دارای ۹۶۰ واحد مسکونی می باشد . این پهنه تنها ابر برج های ۴۰ طبقه در کل منطقه ۲۲ می باشد که از ارتفاع طبقه ۲۰ به بالا به هرجهتی دارای دید ویو و نور ابدی بدون مشرف می باشد .

موقعیت مکانی پهنه E

پهنه E آخرین پروژه ی روی خاک در رینگ اصلی دور دریاچه می باشد که این امر باعث می شود زمان تحویل این پهنه تنها برج های نوساز در دور دریاچه می باشد .پهنه E از شمال دارای ویو آب نمای موزیکال پروژه بزرگ بازار بزرگ ایران است و کوهستان از جنوب ویو بدون مشرف به جنگل چیتگر ، از سمت غرب به سمت باغ ملی گیاه شناسی ، از سمت شرق به دریاچه چیتگر و شهر تهران می باشد.

دسترسی های پروژه

از دسترسی های عالی این پروزژه به شاه راه های اصلی تهران میتوان به بزرگ راه همت ، حکیم ، تهران کرج ، لشکری و فتح درعرض ۵ دقیقه اشاره کرد .

مشخصات سهام توانمند سازی ارتش ( پهنه e)

تمامی برج های شهرک چیتگر از جمله پهنه E دارای میانگین استاندارد اولیه ی شهرک نشینی می باشد . به عنوان مثال می توان به مراکز تجاری زیر برج ها که جزء مشاعات خود آن ها محسوب می شود اشاره کرد .از دیگر امکانات این پروژه می توان به داشتن مراکز آموزشی فرهنگی ، درمانی ، و مذهبی اشاره کرد که این امر باعث سهولت زندگی در یک شهرک کامل و مجلل میباشد .

متراژ واحد ها

میانگین متراژ واحد ها بین ۸۰ تا ۲۵۰ متر می باشد که اعلام دقیق آن پس از دستور نقشه می باشد که از آن زمان به بعد اعضاء قادر به تجمیع و انتخاب واحد می باشند بعد از افزایش سهام  .

امکانات برج ها

_ لابی های مجلل با ارتفاع سقف های هتلینگ

_ سالن اجتماعات

_ سالن ورزشی

_ کتاب خانه و کافی شاپ

_ ۶ لاین آسانسور KONE فنلاند

_ پنجره های دوجداره عایق صدا

_ سیستم اتفاع و اعلان حریق

_ لابی من و حراست ۲۴ ساعته

_ فضای سبز شکیل و مسطح مابین مشاعات برج ها

_ و….

مشخصات ساخت

تمامی سازه ها در پهنه ها بصورت عرشه فولادی می باشد و سبک سازی دیوار های آن که طبق استاندارد های کشور آلمان (Knauf) می باشد . در ساخت دیوار ها از پشم سنگ (عایق صدا ) وپشم شیشه (عایق حرارت) استفاده شده است .تمامی این سازه های فلزی در برار زلزله های ۸ ریشتری مقوام سازی شده اند .در متریال ساخت پروژه ها از اجناس درجه یک ایرانی استفاده می شود . واحد ها با هوا ساز های ایتالیایی و فرانسوی تجهیز می شوند اما داخل واحد بصورت خام تحویل مالک می شود .

شرایط پرداخت

این سهم ها بصورت میانگین متری ۵ ملیون تومن به اعضاء اولیه که نظامی هستند واگذار شده است که دراری ۱۰۵ ملیون تومان وام با اقساط ۸۴ ماهه برای خود اعضاء نظامی می باشد و مابقی اشخاص باید این عدد را بصورت نقد با تعاونی بتاجا تسویه نمایند . این سهم ها بصورت سال خرید (۹۸ تا ۹۹ واریزی اولیه ) وسنوات خدمتی عضو اول نظامی که حداقل ۱۵ سال سابقه تا ۳۰ سال باز نشسته می باشد رتبه بندی می شود و عدد حق امتیاز آن ها متفاوت و متغیر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سرمایه گزاری در پروژه با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :

۰۹۱۹۷۹۰۰۷۷۸ علی قبادی

۰۹۳۹۲۲۴۰۵۹۸ جواد علوی

شماره تماس دفتر مرکزی : ۱۴۳۳ (بدون نیاز به پیش شماره)

36 بازدید کل ، 1 امروز

مدیر سایت

تاریخ عضویت: آذر ۲۱, ۱۳۹۷
کانال تلگرام املاک پاستور

آگهی های مشابه

نظرات کاربران