مرکز خرید رزمال

مرکز خرید رزمال

معرفی مرکز خرید رزمال

مرکز خرید رزمال را میتوان یکی از بزرگ ترین پروژه های موجود در منطقه ۲۲ دانست ، این پروژه از بخش های مختلفی مانند: تجاری، اداری، فرهنگی، ورزشی و خدماتی ساختهشده است .این مجتمع هنوز به صورت کامل افتتاح نگردیده و به زودی افتاح میگردد، این مجتمع در بلندای منطقه ۲۲ نزدیک به آبشار تهران ساخته شده است و دارای چشم اندازی زیبای دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر و همینطور بافت مسکونی منطقه ۲۲ میباشد ، این برج به دلیل این که در ارتفاعات ساخته شده از بخش های مختلف منطقه ۲۲ قابل مشاهده است.

رزمال در ۲۴ طبقه ساخته شدده و شامل امکانات زیادی میشود ، امکاناتی که نیاز اولیه هر مجتمع تفریحی و توریستی را به صورت کامل و حتی مازاد بر آن تامین میکند ، زیر بنای پروژه رزمال حدود ۲۰۰۰۰۰ متر مربع میباشد.

مرکز خرید رزمال تهران یکی از پروژه های عظیم تجاری، اداری، فرهنگی، ورزشی و خدماتی غرب تهران است که در منطقه ۲۲ پایتخت قرار دارد. این مجتمع که به زودی به طور کامل افتتاح می‌گردد در نزدیکی مرکز خرید های دیگر این منطقه مانند مگامال واقع شده و به علت ارتفاع بسیاری که دارد از نقاط مختلفی در شمال غربی تهران قابل مشاهده است. مجتمع رزمال در ۲۴ طبقه ساخته شده و امکانات بسیاری را شامل می‌شود که از میان آن ها می‌توان ۵ طبقه تجاری دارای فروشگاه های مدرن فروش محصولات مختلف، امکانات ورزشی متنوع، کارواش، ۵ طبقه پارکینگ، هایپر مارکت و… را نام برد.

کاربری طبقات پروژه رزمال

کاربری طبقات مختلف به شرح ذیل میباشد :

  • ۵ طبقه پارکینگ در زیر زمین بهمراه ، مجموعه ورزشی و استخر و کارواش در طبقات ۵- ، ۴- و -۳
  • پنج طبقه تجاری، فرهنگی، تفریحی، ورزشی، سالن های چندمنظوره و هایپرمارکت (مجموعه تجاری )
  • دو برج ۱۴ و ۱۵ طبقه با کاربری اداری با چشم اندازی بی نظیر به دریاچه خلیج فارس و مجموعه آبشار و پارک جنگلی چیتگر

طراحی و معماری رز مال

رزمال

رزمال

معماری و طراحی این مجموعه توسط یک تیم حرفه ای و با ایده گیری از

محل قرار گیری پروژه

انتهای اتوبان همت بعد از آزادراه آزادگان ، بزرگراه خرازی ، شمال دریاچه خلیج فارس

دسترسی های مرکز خرید رزمال

مرکز خرید رزمال در کنار بزرگراه شهید خرازی واقع شده و بهترین دسترسی به سطح تهران را دارد