احتمال افزایش وام مسکن مهر به ۵۰ میلیون تومان | املاک پاستور منطقه ۲۲

احتمال افزایش وام مسکن مهر به ۵۰ میلیون تومان

به گزارش سایت قطره و به نقل از املاک پاستور از دولت خبر می رسد که پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر به ۵۰ میلیون تومان برای برخی شهرها در حال ارائه به بانک مرکزی است و احتمال دارد که این پیشنهاد مورد موافقت قرار گیرد.

– دولت برای تحقق وعده خود مبنی بر بستن پرونده مسکن مهر تا پایان امسال، احتمالا سقف تسهیلات مسکن مهر را به ۵۰ میلیون تومان افزایش می دهد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو از دولت خبر می رسد که پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر به ۵۰ میلیون تومان برای برخی شهرها در حال ارائه به بانک مرکزی است و احتمال دارد که این پیشنهاد مورد موافقت قرار گیرد.

هفته پیش علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در تکمیل مسکن مهر کشور عقب ماندگی وجود ندارد، گفته بود، بر به روز رسانی سامانه مسکن مهر تاکید داریم.

نبیان تاکید کرده بود که یک میلیون و ۱۹۰ هزار و ۳۶۰ واحد مسکن مهر از ابتدا تاکنون واگذار شده است و از این تعداد یک میلیون و ۱۵ هزار و ۶۹۰ واحد به اتمام رسیده که در ۸ ماه اخیر ۵۴ هزار و ۳۸۵ واحد به متقاضیان تحویل داده شده است، بنابراین امیدواریم تا پایان سال این تعداد مسکن مهر تکمیل و به متقاضیان تحویل شود.

اخبار مسکن / وام مسکن