شهرک امید دژبان | املاک پاستور منطقه ۲۲

شهرک امید دژبان | املاک پاستور منطقه ۲۲

شهرک امید دژبان

شهرک امید دژبان در کنار اتوبان همت در منطقه 22 واقع شده قدمت ساخت این شهرک حدود 14 سال است ، و برج های خوب و خوش ساختی در این محله قرار دارد که توسط بنیاد تعاون ارتش ساخته شده و تحویل اعضا داده شده است ، شهرک امید دژبان از دسته شهرک هایی است که دارای واحد های سند دار  است لوکیشن دقیق این منطقه

به صورت کلی شهرک امید دژبان دارای آپارتمان های 4 طبقه است ، و بلند مرتبه سازی در این شهرک انجام نشده

در شهرک امید دژبان 850 واحد مسکونی قرار دارد ، که در 28 بلوک تقسیم بندی شده اند ،  بدین صورت که در هر کدام از بلوک ها، ۳۶ واحد مسکونی وجود دارد. متراژ این واحد ها از ۷۵ متر تا ۱۳۰ متر متغیر است و به صورت ۲ و ۳ خواب ساخته شده است.

شهرک امید دژبان منطقه 22

شهرک امید دژبان منطقه 22

شهرک امید دژبان

خصوصیات و مزایا ساختمان های شهرک امید دژبان:

تمام واحد های این ساختمان ها دارای پارکینگ و انباری می باشد. در برخی از بلوک ها نیز، آسانسور تعبیه شده است. اگرچه ساختمان ها در جوار و نزدیکی یکدیگر ساخته شده اند ولی بسیاری از واحد ها دارای ویو کوه های البرز و برخی از واحد ها دارای ویو پارک جنگلی لتمان کن هستند.

این شهرک در ارتفاع واقع شده است و دارای آب و هوای بسیار مناسبی است که قطعا مزیتی مهم برای یک شهرک مسکونی است. لازم به ذکر است که در این شهرک امکاناتی همچون فضای سبز و باغچه کاری انجام شده است و امکاناتی همچون بازار میوه و تره بار و مسجد نیز، به جهت رفاه ساکنین وحود دارد.

موقعیت مکانی این شهرک، دسترسی هایی همچون دسترسی به بزرگراه های همت، حکیم و تهران  – کرج را برای ساکنین خود به ارمغان آورده است. هم چنین مجموعه های تفریحی دریاچه چیتگر، آبشار و لتمان کن را در کنار خود دارد. این شهرک دارای دسترسی سریع و آسانی به بلوار هاشم زاده که یکی از بلوار های اصلی شهرک گلستان است، دارد.

شهرک امید دژبان منطقه 22

شهرک امید دژبان منطقه 22

شهرک امید دژبان

مشخصات فنی شهرک تعاونی ساز ارتش:

شهرک امید دژبان، دارای دو تیپ سازه است. برخی از بلوک ها از اسکلت بتنی و برخی از بلوک ها از اسکلت فلزی تشکیل شده است. نمای برخی از ساختمان ها را سنگ و آجر و نمای برخی دیگر را سیمان تشکیل داده است.

سیستم اعلام و اطفا حریق، در ساخت تمامی این ساختمان ها، به کار برده شده است ودرب تمامی پارکینگ ها به صورت ریموت دار است.