کاهش ۲۰ درصدی قیمت مسکن در تهران

کاهش ۲۰ درصدی قیمت مسکن در تهران

قیمت مسکن در تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از کاهش ۲۰ درصدی قیمت مسکن خبر داد و گفت: تاکنون ۱۴۰۰ بنگاه املاک غیرمجاز در شهر‌های استان پلمب شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، حسین جنتی گفت: از اردیبهشت امسال در تهران، شهر‌های جدید پرند، پردیس و اندیشه و همه شهر‌های استان برای ساماندهی ۲۱ هزار مشاور املاک استان از طریق عملیات گشت‌های ساماندهی مشاوران املاک وارد عمل شدیم.

وی ادامه داد: پس از گذشت حدود ۶ ماه از شروع کار ضمن تعدیل ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت مسکن در اکثر نقاط استان تهران، ۴۵۰۰ واحد مشاور املاک غیرمجاز در سطح استان شناسایی شده است.

جنتی بیان کرد: در مدت یاد شده طی ۱۱ هزار بازدید میدانی ۱۴۰۰ بنگاه مشاور املاک غیرمجاز پلمب شده و ۸۸۰ میلیارد ریال جریمه نیز اخذ و تحویل خزانه دولت شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ساماندهی مشاوران املاک تا پایان سال ۱۴۰۲ با قدرت در شهر تهران، شهر‌های جدید و شهر‌های استان با حمایت فرمانداران ادامه خواهد داشت.

 

منبع خبر : سایت خبرگزاری علم و فناوری آنا

پیش از انجام معاملات مفتخریم ، برای اطلاع از روند ساخت و قیمت های مناسب و به روز ، از سایت و صفحه اینستاگرام املاک پاستور بازدید فرمایید.

گروه املاک پاستور با سابقه ای چند ده ساله در منطقه 22 و آشنایی با تمامی پروژه ها و برج های منطقه 22 میتواند بهترین گزینه برای انتخاب یک خانه مناسب برای شما باشد ، ( ما جستجوگران ایده آل های شماییم )