کانال تلگرام

پروژه آبشار | تعاونی تعزیرات حکومتی | املاک پاستور منطقه ۲۲

5 ماه قبل در
کد آگهی : 4418
    وضعیت ملکتخلیه

پروژه آبشار

اطلاعات کامل پروژه آبشار تعاونی تعزیرات حکومتی

پروژه آبشار که توسط تعاونی تعزیرات حکومتی در منطقه 22 در حال ساخت است، این پروژه در قالب 12 برج است، سازمان تعزیرات حکومتی با شرکت سرمایه گذاری مسکن مشارکت نموده که این شرکت و شرکت سامان گستران پویا که سازنده است.

هر دو زیر نظر بانک مسکن هستند و واحدهای فروشی یا متعلق به اعضای تعاونی مسکن تعزیرات است که طبقه و جهت واحدها مشخص نیستند و به صورت امتیازی خرید و فروش می شوند و اغلب واریزی آنها کامل است یا از واحدهای بانک مسکن که واحد مشخص هستند و به صورت متری فروخته می شوند که هر کدام شیوه فروش و شرایط پرداخت خاص خود را دارند ولی در کیفیت واحدها و زمان تحویل تفاوتی ندارند.

پروژه آبشار

متراژ واحد برج های تعزیرات حکومتی 

متراژ واحدهای این پروژه از ۹۰ متر تا ۱۳۰ متر می باشد

ویوی برج های تعزیرات حکومتی

پروژه مسکونی تعاونی مسکن تعزیرات حکومتی در منطقه ۲۲ و شمال اتوبان همت با موقعیتی مناسب نسبت به آبشار تهران و دسترسی آسان به بزرگراه همت و موعد تحویل آن سه ماهه آخر ۹۸ خواهد بود. پروژه آبشار در قالب ۱۲ برج پشت بیمارستان تریتا و پروژه تجاری رزمال ساخته شده که موقعیت مناسبی جهت یک سکونت آرام بخصوص واحدهای شمالی با ویوی ابدی کوه به خریداران می دهد.

قیمت پروژه تعزیرات حکومتی:

این پروژه اکنون از حالت امتیاز و واریزی خارج شده و اعضا تمام اقساط خود را پرداخت کره اند و واحد ها بر اساس متراژ خرید و فروش میشود با توجه  به نوسان بالای قیمت در بازار مسکن جهت اطلاع از قیمت به روز و دقیق واحد ها میتوانید با مشاوران املاک پاستور تماس گرفته تا شما را در امر خرید و فروش آپارتمان های منطقه 22 راهنمائی کنند.

پیش از انجام معاملات مفتخریم، برای اطلاع از روند ساخت و قیمت های مناسب و به روز، از سایت و صفحه اینستاگرام املاک پاستور بازدید فرمایید.

گروه املاک پاستور با سابقه ای چند ده ساله در منطقه 22 و آشنایی با تمامی پروژه ها و برج های منطقه 22 میتواند بهترین گزینه برای انتخاب یک خانه مناسب برای شما باشد. ( ما جستجوگران ایده آل های شماییم )

شماره تماس : 02144767006

ارتباط با املاک پاستور

پروژه تعزیرات در چه مرحله ای از ساخت است؟

این پروژه اکنون در مراحل پایانی خود است و اکنون در حال آماده سازی پارکینگ و مشاعات است

محل قراگیری پروژه تعزیرات حکومتی 

آدرس پروژه مسکونی تعاونی تعزیرات حکومتی: منطقه ۲۲ – همت غرب – بعد از برجهای نمونه – جنب بیمارستان تخصصی تریتا

دسترسی های پروژه تعزیرات حکومتی 

پروژه تعزیرات حکومتی به دلیل قرارگیری در محلی مناسب در منطقه 22 و در کنار اتوبان خرازی از دسترسی های خارقلعاده ای برخوردار است

مزیت های پروژه آبشار تعزیرات

این پروژه در کنار آبشار تهران واقع شده و نزدیک به آبشار تهران است ، از جهتی دیگر نزدک به پارک جنگلی چیتگر و دریاچه خلیج فارس است ، و در کنار مرکز خرید رزمال که یکی از بزرگ ترین مراکز خرید تهران محسوب میشود از  موارد مثبت پروژه تعزیرات حکومتی است ، این پروژه از معدود پروژه های منطقه 22 است که سازنده برای زمان دیر کرد در تحویل واحد های برج جریمه دیر کرد در نظر گرفته است  بدین معنا که سازنده در ساخت واحد ها و کار خود متعهد است و با سرعت و کیفیتی مناسب در حال ساخت برج است.

‫3/5 ‫(1 نظر)
4815 بازدید کل ، 1 امروز

مدیر

تاریخ عضویت: ۱۳۹۷-۰۹-۲۱
کانال تلگرام املاک پاستور

آگهی های مشابه

نظرات کاربران