مروارید شهر منطقه ۲۲ پروژه های در حال ساخت | املاک منطقه ۲۲

مروارید شهر منطقه ۲۲ پروژه های در حال ساخت | املاک منطقه ۲۲

در این مقاله قصد معرفی یکی از شهرک های مسکونی منطقه ۲۲ که در چند وقت اخیر جزو رده های اول در ساخت و ساز این منطقه است را، داریم. این شهرک در مرز منطقه ۲۲ و استان البرز قرار گرفته است و دارای آب و هوای بسیار مطلوبی نیز می باشد. مروارید شهر منطقه ۲۲ که در کوهپایه های رشته کوه زیبای البرز قرار گرفته و دارای بافتی مدرن و شیک می باشد. برای آشنایی بیشتر با این شهرک با ما همراه باشید.

مختصر توضیحاتی در مورد منطقه مروارید شهر

مروارید شهر غربی ترین و جدید ترین محله ای منطقه 22 محسوب میشود ، این منطقه اکنون به صورت کلی یک کارگاه ساختمانی محسوب شده که در برج های مختلفی در آن در حال ساخت است ، عمده برج های منطقه مروارید شهر توسط تعاونی های مسکن در حال ساخت هستند ، تمامی تعاونی های مسکن ثبت شده زیر نظر اداره تعاون میباشند، منطقه مرواید شهر برای سرمایه گذاری در منطقه 22 محله و منطقه ای بسیار مناسبی است ، به این دلیل که این منطقه جای رشد بالایی دارد و اکنون در حال ساخت است ، و با توجه به ساخت و سازه انبوهی که در این منطقه در حال انجام است مناسب است.

معرفی مروارید شهر

شهرک مروارید شهر واقع در منطقه ۲۲ که خود یک پروژه بزرگ به حساب می آید، فاصله ۷ کیلومتری را دریاچه بزرگ شهدای خلیج فارس داراست. ساکنین شهرک صاحب دو امتیاز هستند: یکی دسترسی بسیار راحت به دریاچه چیتگر و بام لند و دیگری داشتن فاصله از دریاچه باعث شده تا ساکنین از شلوغی این محدوده در امان بمانند. از دیگر مواردی که در این شهر که قابل توجه است: وجود شهربازی بزرگ هزار و یک شهر می باشد، که در حال ساخت است و یکی از علت های پیشرفت و محبوبیت این شهرک خواهد بود.

مشخصات مروارید شهر منطقه ۲۲

این شهرک دارای مساحتی ۵۸ هکتاری است و برج های بسیاری را در خود جای داده، اصول ایجاد این شهرک برپایه دنیای مدرن امروزی است و زیر ساخت‌های بسیار مناسبی را داراست. از همین جهت تعاونی های بسیاری شروع به ساخت برج‌های خود در این محله کرده‌اند. شهرک مروارید شهر برای افرادی که علاقمند به بافت نوساز شهری و آب و هوای مطلوب هستند، مناسب است و همچنین دسترسی های بسیار مناسبی را به نقاط مختلف داراست.

هوای این شهرک به صورتی است که حتی در روزهای آلودگی شدید تهران بزرگ، شما آسمان آبی و صافی را در این شهرک مشاهده خواهید کرد.

شهرک مروارید شهر و برج های آن

این شهرک در حال حاضر دارای حدود ۶۰ برج مسکونی است، که البته تمام آنها شرایط آماده سکونت را دارا نیستند. به طور معمول تعداد طبقات این برج ها از ۱۵ تا ۳۰ طبقه می باشد و اکثر واحدهای این شهرک دارای متراژ بالایی هستند. از جمله برج هایی که در مروارید شهر قرار دارد می توانیم به پروژه‌های: رومنس، صدف، خیام، هنرمندان، مهتاب، بقیه الله، ایران سازه، بهارستان، آتش نشانی، کارکنان بهشت زهرا، خادمین و …. اشاره کنیم.

مروارید شهر در مجاورت و همسایگی شهرک های خوبی از جمله: الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف، آتی شهر، شهرک شهید خرازی، همراه شهر و …. نیز قرار دارد.

سرمایه گذاری در مروارید شهر درست یا غلط ؟

قیمت واحدهای این شهرک از حدود ۹ میلیون تومان شروع می‌شود و با توجه به مکان برج، طبقه، سمت واحدو…. تغییر می‌کند. اکثر برج های این منطقه دارای سند تعاونی هستند و انشعابات الزامی برای برج هایی که شروع به سکونت کردنذ، به طور کامل نصب شده است.

اگر خواهان سکونت گزیدن در این منطقه هستید، باید در نظر داشته باشید که قیمت واحدهای این شهرک هم اکنون نسبت به سایر شهرک ها بسیار ارزان تر می باشد. آن هم تنها به دلیل بهره‌برداری نرسیدن تمام برج ها می باشد، به طور حتم پس از اتمام ساخت برج های در حال ساخت این شهرک شما هرگز با این قیمت نمی توانید واحدی را در شهرک مروارید شهر خریداری نمایید.

جاذبه های نزدیک شهرک

بازار بزرگ ایران مال، آبشار تهران، دریاچه شهدای خلیج فارس، اوپارک، شهربازی یک شههزار و ر و …..

دسترسی های مروارید شهر

مترو، بزرگراه های تهران-کرج، خرازی، همت، آزادگان، رسالت و بلوار اردستانی….

نقاط مثبت مروارید شهر

 • موقعیت مکانی عالی
 • دسترسی آسان به مترو و راه‌های ارتباطی
 • دسترسی آسان به امکانات رفاهی و تفریحی
 • رعایت اصول شهرسازی مدرن و زیرساخت عالی
 • وجود تعاونی های معتبر در منطقه
 • محدوده قیمت عالی
 • آب و هوای بسیار مناسب و مطبوع
 • شهرک جدید و نوپا
 • جاگیری در کنار جاذبه های منطقه ۲۲
 • خدمات اجتماعی مناسب از جمله مکان‌های ورزشی، خرید، تحصیلی و ….
 • فضای سبز عالی

خرید آپارتمان در مرواید شهر

برای خرید آپارتمان در مروارید شهر باید این مورد را در نطر گرفت که این منطقه اکنون به بهره برداری کامل نرسیده ، و عمده برج های این منطقه هنور در حال ساخت هستند . اما در بعضی از برج های مروارید شهر نیز خرید آپارتمان به صورت متری انجام میشود ، برج هایی مانند مروارید دانشگاه تهران ، برج الماس بهداری سپاه ، برج الدوز ، برج اتشنشانی ، برج بهارستان ، به صورت متری در مروارید شهر خرید و فروش میشوند ، به این دلیل کهاین برج ها مراحل پایانی کار خود را سپری کرده و نزدیک به تحویل هستند.

برای خرید آپارتمان در مرواید شهر میتوانید با مشاوران متخصص املاک پاستور تماس بگیرید ، مشاوران ما با سابقه فعالیت بالاد آماده ای راهنمایی شما برای خرید آپارتمان در مروارید شهر هستند.

شعبه مرکزی :  02144767006

 

معرفی برج های در حال ساخت در مروارید شهر

در این شهرک پروژه های در حال ساخت زیادی وجود دارد ، به صورت کلی مروارید شهر هنوز راه اندازی نشده است و یک شهرک ساختمانی در حال ساخت میباشد ، در ادامه به معرفی شرکت ها و پروژه های در حال ساخت این شهرک میپردازیم.

پروژه های تعاونی کاشانه همت

تعاونی کاشانه همت یکی از تعاونی های شناخته شده در منطقه 22  تهران میباشد ، این شرکت در حال ساخت سه پروژه ساختمانی با حدود تعداد 2000 واحد میباشد ، یکی از پروژه های این تعاونی در مروارید شهر میباشد ، نام این پروژه برج سران مروارید شهر میباشد ،این پروژه 31 طبقه میباشد ، که متشکل از 25 طبقه مسکونی و 5 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی میباشد ، قرارداد ساخت این پروژه بر اساس متری 5.500.000 میباشد ، شما میتوانید برای کسب اطلاع از قیمت این پروژه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پروژه های تعاونی سپاشهر

تعاونی توسعه عمران و انصار سپاشهر نیز در حال ساخت 4 برج بلند مرتبه در این شهرک مسکونی میباشد ، پروژه هایی با نام های ، الهیه و فرشته ، پروژه کامرانیه ، پروژه سفیر ، پروژه هایی از شرکت میباشند که در مروارید شهر واقع شده اند. قیمت و قرار داد ساخت پروزه نسبت به یک دیگر متغیر هستند شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید واحد در هر کدام از این پروژه ها با ما در ارتباط باشید.

در حال حاضر تعداد 60 برج در مروارید شهر قرار دارد ، و عمدتا در حال ساخت میباشند ،  بخشی از برج های دیگری که در، از جمله آناهیتا، مهتاب یک، بقیه الله، ایران سازه، حسابرسان، دانشگاه تهران، صدف، خادمین، خانه سینما، الماس، برلیان، خیام، هنرمندان و…. هستند.