بنر اینستاگرام

پروژه البرز ( پیش فروش )

در کوهک
    محلهکوهک
    واریزی
    متراژ50
    نوع اسکلتاسکلت بتنی
    وضعیت پیشرفت کارفنس کشی و تجهیزکارگاه

معرفی پروژه البرز

پروژه البرز در بلوار کوهک منطقه 22 در حال ساخت و اجرا میباشد. این پروژه که بصورت تجاری و مسکونی طراحی شده ، توسط تعاونی ابنیه همت که یک تعاونی خوش نام و باسابقه درخشان در منطقه به شمار میرود و پروژه های زیادی ، از جمله برج تجاری اداری لکسون را در رزومه خود ثبت کرده ، در حال ساخت است. از این رو تعاونی مذکور را یک تعاونی خوش نام و مطمئن در منطقه، برای سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در پروژه های منطقه 22 دارند ، نیز میتوان معرفی کرد.پروژه البرز نیز به سبب کاربری چندگانه و ادغام قدرالسهم های تجاری و مسکونی برای سرمایه گذاران از شرایط بسیار مطلوبی برخوردار می باشد که در آینده نزدیک سودآوری بالایی را برای آن ها نیز فراهم خواهد کرد .

پروژه البرز تعاونی ابنیه همت بلوار کوهک

کاربری پروژه البرز تعاونی ابنیه همت

این پروژه که بصورت تجاری مسکونی میباشد ، برای آن 12 طبقه مشتمل بر 7 طبقه مسکونی؛ 1 طبقه تجاری و 4 طبقه منفی برای پارکینگ و انباری واحد ها در نظر گرفته شده است.

پروژه البرز بلوار کوهک

امکانات

امکانات پروژه توسط سازنده به صورت رسمی اعلام نشده است اما به محض ارائه اعلام میشود. پیش بینی میشود که این پروژه امکاناتی نظیر : 2 الی 3 لاین آسانسور ، سالن ورزشی پیشرفته ، سالن همایشات و اجتماعات ، سیستم اطفاء و اعلام حریق و … را دارا باشد.

موقعیت مکانی و دسترسی

پروژه البرز در یکی از خوش آب و هوا ترین محلات پروژه های منطقه 22 ، واقع در بلوار کوهک قرار دارد که شرایط مطلوبی از لحاظ بافت فرهنگی و امکانات نیز دارد.این پروژه در بلوار اصلی کوهک در حال ساخت میباشد و در نزدیکی مجتمع تجاری طوبی قرار دارد.علاوه بر موارد ذکر شده Oپارک نیز در نزدیکی پروژه قرار گرفته و بطور کلی شرایط مناسبی را از نظر موقعیت مکانی پروژه شاهد هستیم.

 تعاونی ابنیه همت منطقه 22

مشخصات

پروژه البرز در حال حاظر در مرحله گود برداری که در زمینی به مساحت 1703 متر مربع در حال اجرا میباشد . این برج از 12 طبقه 7 طبقه آن مسکونی ، 1 طبقه تجاری و 4 طبقه منفی که برای پارکینگ و انباری اختصاص یافته تشکیل شده است. قدر السهم های این پروژه 50 متر مربع از واحد های مسکونی و 7 متر مربع از بخش تجاری را شامل می شود. امتیاز های این مجموعه به سبب برخورداری پروژه از سهم تجاری مجموعه دارای سود مناسبی می باشد زیرا قدر السهم های تجاری دارای سود چندین برابری بوده و در زمان بهره برداری از مجموعه شرایط بسیار خوبی از نظر سود اوری خواهد داشت.

زمان تحویل

طبق اعلام تعاونی سازنده ، 24 ماه است .

 

برج سپاشهر ، منطقه 22

نحوه خرید ، فروش ، شرایط پرداخت و واریزی به روز 

برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما در تماس باشید

دفتر مرکزی : 44721000  –   44767006   –    1433

اقساط اعلام شده توسط تعاونی در سال 1400 به شرح زیر می باشد :

تا پایان سال 1400 به این صورت که هر دوماه یک بار، اعضاء می بایست مبلغ 30 ملیون تومان را به تعاونی پرداخت نمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه میتوانید با  کارشناسان ما در ارتباط باشید

شماره تماس دفتر مرکزی : 02144767006

شماره تماس خط ویژه (بدون نیاز به پیش شماره ) :1433

(جهت تماس مستقیم بر روی شماره مورد نظر کلیک کنید)

‫0/5 ‫(0 نظر)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مدیر سایت

تاریخ عضویت: ۱۳۹۷-۰۹-۲۱
کانال تلگرام املاک پاستور

آگهی های مشابه

نظرات کاربران